ΚΟΙΝΩΝΙΑ
Τέμπη, ένα χρόνο μετά – Το τραγούδι των γονιών για την αυριανή συγκέντρωση
![Τέμπη, ένα χρόνο μετά - Το τραγούδι των γονιών για την αυριανή συγκέντρωση 2 Τέμπη, ένα χρόνο μετά - Το τραγούδι των γονιών για την αυριανή συγκέντρωση 1](/wp-content/uploads/2024/02/tempi1.jpg.webp)
Η Ένωση Γονέων Χαϊδαρίου μάς έστειλε βίντεο για την αυριανή απεργιακή συγκέντρωση, με το τραγούδι που επιμελήθηκε η Ομοσπονδία Γονέων Αττικής για το έγκλημα στα Τέμπη.
Η Ένωση καλεί τους συλλόγους γονέων και κάθε γονιό χωριστά να συμμετέχουν αύριο Τετάρτη 28 Φλεβάρη στις 10:30 στα Προπύλαια, και στις 7:00 μ.μ. στην Πλατεία Δημαρχείου στην συμβολική κινητοποίηση της Ένωσης Χαϊδαρίου.
Το μήνυμα της Ένωσης Γονέων και Κηδεμόνων Χαϊδαρίου: