ΑΓΟΡΑΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ
Επειδή θέλετε αυτή τη φορά να κάνετε ένα πολύ ξεχωριστό παιδικό πάρτι…
![Επειδή θέλετε αυτή τη φορά να κάνετε ένα πολύ ξεχωριστό παιδικό πάρτι... 1 Χαϊδάρι Σήμερα Αγία Μαρίνα - Στην ουρά του μοναδικού εκδοτηρίου εισιτηρίων... 2](/wp-content/uploads/2017/12/fitplus-tetarto-780x470.jpg)
Δεν σας αρέσει και τόσο η ιδέα να ξαναδιοργανώσετε για το μικρό σας ένα πάρτι “μία από τα ίδια”… Ωστόσο, λύση υπάρχει! Γι’ αυτό ακριβώς ήρθε το “kids functional birthday party”.
To γυμναστήριο Fitplus, στο Δάσος, υπόσχεται να κάνει το πάρτι του παιδιού σας αξέχαστο, γεμάτο κίνηση, δράση, ομαδικότητα, χαρά και εκτόνωση.
Στην όμορφη αίθουσα του Fitplus η “τρέλα” των παιδιών για κίνηση “βρίσκει το στοιχείο της” στις ασκήσεις, τις μπάλες και τα γυμναστικά όργανα, με καθοδηγητή του μεγάλου παιχνιδιού τον γυμναστή Δημήτρη Κύρκο.
info
Κ. Παλαμά και Μπουμπουλίνας, Δάσος, 216 8002373, 6983 697310.
ΣΧΕΤΙΚΟ ΔΗΜΟΣΙΕΥΜΑ