ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Έκθεση φωτογραφίας του Γιάννη Ιγγλέση από το παλιό Χαϊδάρι
![Έκθεση φωτογραφίας του Γιάννη Ιγγλέση από το παλιό Χαϊδάρι 2 Έκθεση φωτογραφίας του Γιάννη Ιγγλέση από το παλιό Χαϊδάρι 1](/wp-content/uploads/2019/12/DSCN5961-780x470.jpg)
“Φωτογραφικό αποτύπωμα… στα χνάρια του χρόνου” είναι ο τίτλος της έκθεσης που εγκαινιάζεται αύριο στο Δημαρχείο Χαϊδαρίου. Εκθέτει υλικό από την πολύχρονη έρευνά του ο Γιάννης Ιγγλέσης, συλλέκτης – ερευνητής ιστορικών ντοκουμέντων Χαϊδαρίου.
info
Εγκαίνια Τετάρτη 18 Δεκεμβρίου, ώρα 19:00, Δημαρχείο Χαϊδαρίου.
Διάρκεια έκθεσης 18-31 Δεκεμβρίου 2019.