ΕΙΔΗΣΕΙΣΠΟΛΙΤΙΚΗΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ
Στ. Θεοδωράκης από 2ο Γυμνάσιο Χαϊδαρίου: Η κάλπη και το σπερματοζωάριο
![Στ. Θεοδωράκης από 2ο Γυμνάσιο Χαϊδαρίου: Η κάλπη και το σπερματοζωάριο 2 Στ. Θεοδωράκης από 2ο Γυμνάσιο Χαϊδαρίου: Η κάλπη και το σπερματοζωάριο 1](/wp-content/uploads/2019/05/D7eWFcIWsAAk0Nd-780x470.jpg)
Στο 2ο Γυμνάσιο Χαϊδαρίου ψήφισε λίγο μετά τις 9 το πρωί ο -κάτοικος Χαϊδαρίου- Σταύρος Θεοδωράκης.
Η δήλωση που έκανε ο πρόεδρος του Ποταμιού, απευθυνόμενος κυρίως στους νέους, συζητήθηκε:«Για να γεννηθούμε ένα σπερματοζωάριο δεν δείλιασε. Έφυγε μπροστά. Δεν έμεινε να κοιτάει τι κάνουν τα άλλα. Ξεκίνησε και τελικά τα κατάφερε. Αποφάσισέ το λοιπόν, μην μείνεις πίσω, ψήφισε».