Πού πήγαν οι κάδοι;
![Πού πήγαν οι κάδοι; 2 Πού πήγαν οι κάδοι; 1](/wp-content/uploads/2020/04/93144947_709133216491203_2397163608883593216_n-640x470.jpg)
Επιστολή του αναγνώστη Θ.Λ., που σημειώνει: “Συνταγματάρχου Γιαννούλη και Ηπείρου. Δεν ήταν ποτέ χειρότερα η κατάσταση!”. ΅Εξηγεί:
Στην οδό Ηπείρου και από τη Συνταγματάρχου Γιαννούλη μέχρι τη Θερμοπυλών, υπήρχαν δυο κάδοι, τους οποίους κάποιοι εξαφάνισαν, με αποτέλεσμα ο κάδος στη φωτογραφία να χρησιμοποιείται από πάρα πολλούς κατοίκους και συχνά να παρουσιάζει τέτοια κατάσταση. Ενημερώθηκε η αρμόδια δημοτική αρχή, η οποία μας εμπαίζει εδώ και κάποιους μήνες, λέγοντάς μας τη μια ότι το έχουν αναθέσει στην Τεχνική Υπηρεσία, την άλλη ότι τοποθετούνε κάδους, τους οποίους κάποιοι εξαφανίζουν και η κατάσταση διαιωνίζεται.
ΥΓ. Για να καταλάβετε καλύτερα, στην οδό Ηπείρου, από τη Στρατάρχου Καραϊσκάκη μέχρι τη Συνταγματάρχου Γιαννούλη υπάρχουν τρεις κάδοι και η απόσταση είναι ίδια με την άλλη που δεν υπάρχει κανένας.