“Αλλαγή φρουράς” στο Δ.Σ. της Εστίας Κρητών Χαϊδαρίου
!["Αλλαγή φρουράς" στο Δ.Σ. της Εστίας Κρητών Χαϊδαρίου 2 "Αλλαγή φρουράς" στο Δ.Σ. της Εστίας Κρητών Χαϊδαρίου 1](/wp-content/uploads/2024/02/34963332_1714073062047011_2363504942322286592_n-e1708343595180-780x470.jpg)
Την Κυριακή 17-12-2023 πραγματοποιήθηκαν αρχαιρεσίες στην «ΕΣΤΙΑ ΚΡΗΤΩΝ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ» για την ανάδειξη του νέου Διοικητικού Συμβουλίου (ΔΣ), σύμφωνα με τις διατάξεις του καταστατικού της.
Κατόπιν, την Τρίτη 19/12/2023, οι επτά πρώτοι εκλεγμένοι συνεδρίασαν με σκοπό τη σύσταση του νέου Διοικητικού Συμβουλίου το οποίο διαμορφώθηκε ως εξής:
!["Αλλαγή φρουράς" στο Δ.Σ. της Εστίας Κρητών Χαϊδαρίου 4 "Αλλαγή φρουράς" στο Δ.Σ. της Εστίας Κρητών Χαϊδαρίου 3](/wp-content/uploads/2024/02/1708149332079-Κώστας-Ξοφάκης.jpeg)
Πρόεδρος
!["Αλλαγή φρουράς" στο Δ.Σ. της Εστίας Κρητών Χαϊδαρίου 6 "Αλλαγή φρουράς" στο Δ.Σ. της Εστίας Κρητών Χαϊδαρίου 5](/wp-content/uploads/2024/02/1708149344875-Ζέτα-Σαπουνάκη.jpeg)
Αντιπρόεδρος
!["Αλλαγή φρουράς" στο Δ.Σ. της Εστίας Κρητών Χαϊδαρίου 8 "Αλλαγή φρουράς" στο Δ.Σ. της Εστίας Κρητών Χαϊδαρίου 7](/wp-content/uploads/2024/02/1708149362740-Μανώλης-Πουλάκης.jpeg)
Γενικός Γραμματέας
!["Αλλαγή φρουράς" στο Δ.Σ. της Εστίας Κρητών Χαϊδαρίου 10 "Αλλαγή φρουράς" στο Δ.Σ. της Εστίας Κρητών Χαϊδαρίου 9](/wp-content/uploads/2024/02/1708149370167-Μανώλης-Μαγκουσάκης.jpeg)
Ταμίας
!["Αλλαγή φρουράς" στο Δ.Σ. της Εστίας Κρητών Χαϊδαρίου 12 "Αλλαγή φρουράς" στο Δ.Σ. της Εστίας Κρητών Χαϊδαρίου 11](/wp-content/uploads/2024/02/1708149380223-Ελένη-Κόλια.jpeg)
Μέλος
!["Αλλαγή φρουράς" στο Δ.Σ. της Εστίας Κρητών Χαϊδαρίου 14 "Αλλαγή φρουράς" στο Δ.Σ. της Εστίας Κρητών Χαϊδαρίου 13](/wp-content/uploads/2024/02/1708022420528-Μιλτιάδης-Κυριακάκης.jpg)
Μέλος
!["Αλλαγή φρουράς" στο Δ.Σ. της Εστίας Κρητών Χαϊδαρίου 16 "Αλλαγή φρουράς" στο Δ.Σ. της Εστίας Κρητών Χαϊδαρίου 15](/wp-content/uploads/2024/02/1708164709381-Θοδωρής-Μορφιαδάκης-2.jpg)
Μέλος
Στην Εξελεγκτική Επιτροπή 2023-2025 εκλέχθηκαν: Δαγαλάκης Γιώργος, Διαλεκτάκης Αντώνιος, Χριστοφοράκης Γιώργος
Ο νέος πρόεδρος Κώστας Ξοφάκης είναι απόστρατος της Πολεμικής Αεροπορίας. «Το νέο ΔΣ θα κάνει ό,τι είναι απαραίτητο για να σταθεί αντάξιο της εμπιστοσύνης των μελών της Εστίας, με πρώτο και σημαντικότερο την προσέλευση νέων μελών, με στόχο όλοι οι συνδημότες μας με καταγωγή από την Κρήτη να γίνουν μέλη της Εστίας», δήλωσε με την ανάληψη των καθηκόντων του.