ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ

Μια ακόμη απαιτητική σχολική χρονιά για τα Λύκεια της πόλης ολοκληρώθηκε στα τέλη Αυγούστου με την ανακοίνωση των ονομάτων των επιτυχόντων στις Πανελλαδικές εξετάσεις. Ο αγώνας πολλών παιδιών δικαιώθηκε και ανοίγει μια νέα σελίδα στη ζωή τους. Κάποιοι άλλοι πέτυχαν σε σχολές που δεν ήταν πρώτης προτίμησης και περιμένουν να γνωρίσουν και να αξιολογήσουν το αντικείμενο σπουδών, μερικοί δεν τα κατάφεραν και ετοιμάζονται για νέα προσπάθεια ή αναζητούν διεξόδους (και υπάρχουν πολύ καλές) σε ποικίλου περιεχομένου μεταλυκειακά κέντρα σπουδών.

Στο Επαγγελματικό Λύκειο Χαϊδαρίου η ικανοποίηση για την επίδοση των μαθητών είναι έκδηλη. Πολύ αξιόλογο είναι το ποσοστό επιτυχίας του Τμήματος Οικονομίας, από το οποίο περισσότεροι από έναν στους δύο μαθητές εισήχθησαν στα ΤΕΙ, ενώ αξιοσημείωτο είναι ότι μία μαθήτρια πέρασε σε ΑΕΙ.

Στο 3ο Λύκειο η επιτυχία έφτασε στο 80%. Τα στατιστικά του είναι αποκαλυπτικά:

το 4,4% συγκέντρωσε πάνω από 19.000 μόρια

το 17,8 % συγκέντρωσε μεταξύ 19.000 – 16.000 μορίων

το 26,7 % συγκέντρωσε μεταξύ 16.000 – 14.000 μορίων

το 38,9 % συγκέντρωσε μεταξύ 14.000 – 10.000 μορίων

το  12,2 % συγκέντρωσε 10.000 – 6.600 μόρια

      ΧΑΪΔΑΡΙ ΣΗΜΕΡΑ, "BACK TO SCHOOL". Ξεφυλλίστε το τεύχος Σεπτεμβρίου 
                     κλικάρετε στη φωτογραφία ή ΕΔΩ

Οι πίνακες επιτυχόνων ανά σχολείο:

1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΑΔΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ), ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ  –  ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ  – ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧ. Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΑΡΑΜΠΟΥ ΜΑΡΙΝΑ  – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤ. ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΘΗΒΑ), ΒΑΛΝΤΕΡ ΡΑΦΑΕΛ  – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ), ΒΑΝΤΕΛΑ ΑΝΝΑ  – Σ.Μ.Υ.Ν., ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΟΙΚΟΝ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΒΟΥΤΥΡΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ  – ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ), ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ ΑΝΝΑ  –  ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΡΟΔΟΣ), ΓΚΕΡΕΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  – ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΓΚΟΥΡΑΪ ΧΡΗΣΤΟΣ  – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜ. Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ), ΔΙΑΚΑΤΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ  – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ), ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤ. ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΘΗΒΑ), ΔΟΥΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ  – ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡ.(ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΔΡΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ  – ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΘΕΟΤΟΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ), ΚΑΛΤΣΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ   – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠ. ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ), ΚΑΛΦΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ  – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ), ΚΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤ. (ΑΘΗΝΑ), ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΔΑΝΑΗ  – ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΘΗΝΑ), ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΔΩΡΟΘΕΑ  – ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΚΑΡΕΛΑ –ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ  – ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ), ΚΟΘΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  –  ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ), ΚΟΛΙΟΔΕΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   – ΒΙΟΜΗΧ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛ. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΚΟΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΧΑΝΙΑ), ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΛΗΡΟΦ. ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝ. (ΤΡΙΠΟΛΗ), ΚΟΥΡΛΑΦΤΑΚΗ ΑΝΝΑ  – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΚΟΥΡΤΖ ΜΑΡΙΑ  – ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ), ΚΟΥΤΣΟΥΡΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΟΙΚΟΝ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ), ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ  – ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΠΙΠΛΟΥ Τ.Ε. (ΚΑΡΔΙΤΣΑ), ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΤΑΤΙΑΝΗ  – ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΚΩΤΣΗ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΗΛΕΚΤΡΟΝ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ), ΛΑΓΟΥΪΑ ΔΑΦΝΗ  – ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  – ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ), ΛΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε., (ΧΑΛΚΙΔΑ), ΜΑΚΡΗΣ ΡΑΦΑΗΛ  – ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ),  ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ.  – ΑΣΠΑΙΤΕ, ΜΙΛΛΗ ΕΛΕΝΗ  – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ), ΜΙΛΛΗ ΜΑΡΙΑ – ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ), ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  – ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΜΙΧΑΛΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ  – ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ), ΜΟΤΣΕΝΙΓΟΣ ΗΛΙΑΣ – ΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ (ΕΚΠΑ), ΜΠΑΣΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  –ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ), ΜΠΕΚΙΡΑΚΗ ΑΘΗΝΑ  – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ (ΑΘΗΝΑ), ΜΠΟΥΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ – ΟΙΚΟΝ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΝΗ  – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΕΦΑΡΜΟΣΜ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ), ΠΑΛΑΤΣΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  – ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ  – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ (ΦΛΩΡΙΝΑ), ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ  – ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛ. (ΑΘΗΝΑ), ΠΑΣΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ), ΠΑΣΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ), ΠΑΤΗΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ (ΧΑΝΙΑ), ΠΟΛΥΚΡΕΤΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ  – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝ. Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ), ΠΟΥΣΑΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  – ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  – ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ  – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ  – ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΣΤΡΕΦΗ ΘΕΟΔΩΡΑ  – ΑΓΩΓΗ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΗΛ. (ΑΘΗΝΑ), ΤΑΤΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ), ΤΑΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ – ΠΟΛΙΤ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ), ΤΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  – ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ), ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  – ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΤΡΟΥΠΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ  – ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ), ΤΡΟΥΣΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ  – ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΤΡΩΪΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ  – ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤ. & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΤΣΙΦΤΣΗ ΑΝΤΩΝΙΑ  – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΦΙΩΤΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ), ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ  – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ), ΧΑΤΖΗΗΛΙΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ  – ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ).

2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΥ ΦΙΛΙΤΣΑ  – ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ), ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ, ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ. (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ), ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΒΑΛΑΧΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  – ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΑΜΦΙΣΣΑ),  ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  – ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΓΚΑΡΔΙΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  – ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΓΚΙΟΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ), ΔΑΒΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ  – ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΔΙΠΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  – ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΕΡΜΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΕΥΓΕΝΙΟΥ ΑΝΝΑ  – ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  – ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ), ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ  – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ), ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓ. ΣΥΣΤ. Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΟΛΕΓΚ  – ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ), ΚΙΛΜΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  – ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΚΙΝΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΚΛΑΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  – ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΚΛΕΦΤΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ  – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΚΟΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΟΙΚΟΝ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ), ΚΟΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ. (ΛΑΡΙΣΑ), ΚΟΥΜΙΩΤΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ  – ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ), ΚΟΥΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ  – ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΚΟΥΡΤΖΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  – ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ), ΚΡΑΣΤΑΝΑ ΣΟΦΙΑ, ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ), ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ  – ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΡΟΔΟΣ), ΛΑΔΑ ΧΑΤΖΗΜΠΕΚΙΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ), ΛΑΪΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  – ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡ. (ΑΘΗΝΑ), ΛΑΣΚΑΡΗ ΔΟΜΝΑ  – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ. (ΠΑΤΡΑ), ΛΑΤΣΩΝΑΣ ΜΑΡΙΟΣ  – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ. (ΛΕΥΚΑΔΑ), ΛΙΑΠΗ ΖΕΝΕΜΠΙΣΗ ΦΙΛΙΠΠΑ  – ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΛΟΥΪΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ. (ΚΑΒΑΛΑ), ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡ. (ΑΘΗΝΑ), ΜΑΡΓΟΥΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΟΡΓ. ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ. (ΑΘΗΝΑ), ΜΑΥΡΟΕΙΔΑΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  –  ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ), ΜΕΝΤΕΣΙΔΟΥ ΖΩΓΡΑΦΙΑ  – ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΟΠΤΙΚ/ΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ), ΜΠΟΥΖΟΝΤΙΤΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ. (ΚΑΛΑΜΑΤΑ), ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ  – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ), ΝΤΑΚΟΥΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ  – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ (ΞΑΝΘΗ), ΞΥΦΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  –  ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΠΑΛΛΗΚΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  – ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΦΡΑΓΚΟΣ  – ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ), ΠΑΠΑΜΑΚΑΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚ. (ΧΑΝΙΑ), ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ  – ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ), ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΜΑΡΙΕΤΤΑ  – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ), ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  – ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΒΕΛΛΑΣ, ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  – ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ), ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ  – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΠΕΡΒΕΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  – ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜ. (ΑΘΗΝΑ), ΠΟΜΩΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ  – ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΡΕΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  – ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ), ΣΑΪΤ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΒΙΟΜΗΧ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛ. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΣΑΜΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ), ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ  – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ), ΣΚΑΦΙΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦ. Τ.Ε. (ΑΡΤΑ), ΣΟΥΛΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ  – ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ), ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ), ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ  – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ), ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ), ΤΑΜΙΩΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΤΡΑΓΓΑΝΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ), ΤΣΑΤΣΑΡΗΣ ΘΩΜΑΣ  – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦ. Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ), ΤΣΙΑΔΗ ΑΝΘΗ  – ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ), ΤΣΙΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡ. (ΑΘΗΝΑ), ΦΡΑΓΚΙΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ  – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ), ΧΡΙΣΤΟΛΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  – ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ), ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ  – ΙΣΠΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ  – ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΜΠΑΡΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ – ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡ. (ΠΑΤΡΑ), ΞΥΡΑΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  – ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ), ΣΙΔΕΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ  – ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ), ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ), ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ), ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ  – ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΒΡΑΧΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ  – ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΓΚΟΥΤΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ  – ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧ. Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΣΙΔΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΜΗΧ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ), ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ  – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ), ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)

3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ), ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ  – ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ), ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. (ΧΙΟΣ), ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ  – ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΨΥΧΟΛ. (ΙΩΑΝΝΙΝΑ), ΓΑΛΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΛΗΜΝΟΣ), ΓΕΡΟΝΤΙΔΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ  – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  – ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ), ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΗΛΕΚΤΡ. ΥΠΟΛΟΓ. ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ), ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ  – ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤ. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΓΡΑΨΑ ΙΣΜΗΝΗ  – ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΔΑΟΥΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ  – ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ), ΔΕΜΑΡΤΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜ. Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ), ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  – ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ  –ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ (ΧΙΟΣ), ΔΡΙΒΑΛΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ  – ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ), ΖΟΥΓΙΕΒΑ ΤΑΤΙΑΝΑ – ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΖΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   – ΔΙΑΧΕΙΡ. ΕΚΚΛΗΣ. ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ, ΗΛΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ  – ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ), ΚΑΖΑΚΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ  – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ), ΚΑΙΣΑΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  – ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ  – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ), ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ), ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  – ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ), ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ  – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡ. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΚΑΡΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ  – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ (ΠΑΤΡΑ), ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ  – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ), ΚΙΦΟΚΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΗΛΕΚΤΡ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦ. (ΙΩΑΝΝΙΝΑ), ΚΟΠΡΟΒΣΚΙ ΝΙΚΟΝΤΕΜ – ΜΗΧ. ΠΛΗΡΟΦ. Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ), ΚΟΡΟΒΕΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΚΟΤΖΑΜΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ  – ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤ. & ΤΕΧΝΟΛ. (ΑΘΗΝΑ), ΚΟΥΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – ΣΜΥΑ, ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  –  ΤΕΧΝΟΛ. ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ), ΚΤΕΝΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ  – ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛ. (ΑΘΗΝΑ), ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  – ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΤΡΙΚΑΛΑ), ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  – ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ), ΛΑΣΔΑ ΕΛΕΝΗ  – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ), ΛΑΣΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  – ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ), ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  – ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ), ΜΑΖΩΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦ. Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ), ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ  – ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ), ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΤΕΧΝΟΛ. ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ), ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ – ΤΕΧΝΟΛ. ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣ. ΑΕΡΙΟΥ (ΚΑΒΑΛΑ), ΜΕΓΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  –  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ), ΜΕΙΝΤΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΜΟΥΖΟΥΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ – ΤΕΧΝΟΛ. ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ), ΜΠΑΡΟΝΙΑΝ ΒΑΣΙΛΕΙΑ  – ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ), ΜΠΕΤΣΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  – ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ), ΜΠΟΤΟΝΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ  – ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛ. (ΑΘΗΝΑ), ΝΑΝΟ ΕΛΕΝΑ  – ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ  – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠ. ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ), ΝΤΑΓΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ  – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΝΤΕΝΤΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΘΑΛΕΙΑ  – ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΡΟΔΟΣ), ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ  – ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝ. (ΑΘΗΝΑ), ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ  – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΠΑΝΤΑΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  – ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ), ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ – ΕΚΠ. ΜΗΧΑΝ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  – ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚ. (ΑΘΗΝΑ), ΠΑΠΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  – ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤ. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΠΑΣΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΜΗΧ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ), ΠΙΚΙΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΜΗΧΑΝΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ), ΠΙΚΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ – ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡ. (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ), ΠΛΑΒΟΥΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΡΕΝΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑ  – ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΡΗΓΑ ΜΑΡΙΑ  – ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΣΑΦΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ – ΤΟΥΡΙΣΤ. ΕΠΙΧΕΙΡ. (ΠΑΤΡΑ), ΣΗΜΕΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  – ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  – ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ), ΣΙΜΑΤΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝ. (ΑΘΗΝΑ), ΣΙΜΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ  – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΣΠΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛ. (ΑΘΗΝΑ), ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ  – ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΣΠΥΡΑΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ  – ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  – ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΣΤΡΑΤΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ  – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ), ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  – ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ), ΤΑΓΚΑΛΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ  – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ), ΤΖΑΤΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΜΗΧΑΝΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ), ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗ ΔΑΝΑΗ  – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ), ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΟΠΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΤΣΙΟΝΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ  – ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ), ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  –ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΤΣΟΥΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ  – ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΦΙΛΙΠΠΑ ΑΝΤΩΝΙΑ  – ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  – ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧ. ΥΠΟΛΟΓ. (ΑΘΗΝΑ), ΚΩΣΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ  – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦ. Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ), ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ  – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡ. (ΛΑΡΙΣΑ), ΠΑΠΑΔΙΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ –ΜΗΧΑΝΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ), ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ  – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ), ΨΑΡΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ  – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧ. Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ), ΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  – ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΚΑΡΥΔΗ ΣΟΦΙΑ  – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒ. (ΧΑΝΙΑ), ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ. (ΠΑΤΡΑ), ΚΟΝΤΟΜΗΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜ. Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ), ΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ), ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ. (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)

4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΕΚΠ. ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ), ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΝΑΥΤΙΛ. ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΑΡΣΕΝΙΔΗ–ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΥ – ΔΑΝΑΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ (ΒΟΛΟΣ), ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ(ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ), ΓΕΩΡΓΑΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ(ΡΟΔΟΣ), ΓΚΑΜΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ(ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΓΚΙΚΑ ΕΛΕΝΗ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ), ΓΡΙΨΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ), ΔΑΝΙΗΛ ΗΛΙΑΣ – ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ), ΔΗΜΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ), ΔΙΒΗΤΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ (ΠΑΤΡΑ), ΚΑΒΑΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΚΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑ – ΚΛΩΣΤ/ΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΚΑΛΟΓΕΡΑ ΑΝΝΑ – ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ), ΚΑΡΑΣΤΑΤΗΡΗΣ – ΠΕΤΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΚΑΡΟΥΣΗ ΣΟΦΙΑ – ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. (ΚΑΛΑΜΑΤΑ), ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΙΑ – ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΚΕΡΑΜΙΤΣΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ(ΚΕΡΚΥΡΑ), ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΕΚΠ. ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ, ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ – ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ), ΚΟΥΡΛΑΥΤΗΣ–ΚΟΥΡΛΑΥΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ), ΚΟΥΤΣΙΜΠΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ), ΚΥΡΙΑΖΗ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ (ΒΟΛΟΣ), ΚΥΡΙΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛ. (ΡΕΘΥΜΝΟ), ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ), ΛΙΒΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡ.(ΚΑΛΑΜΑΤΑ), ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΟΡΓ. & ΔΙΑΧΕΙΡ. ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ), ΛΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΛΟΥΜΠΑ ΕΥΤΥΧΙΑ – ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔ.(ΑΘΗΝΑ), ΜΑΜΑΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ(ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ), ΜΑΣΤΟΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΜΟΣΧΟΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ – ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΜΠΕΛΕΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ – ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ), ΜΠΟΥΤΣΙΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ), ΞΗΡΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) , ΠΑΛΛΗΚΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ), ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.(ΑΘΗΝΑ) , ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ – ΒΙΟΜΗΧ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΠΡΕΤΣΙ ΗΛΙΑΝΑ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΡΟΥΣΣΟΥ ΑΛΙΚΗ – ΔΙΟΙΚ. ΤΟΥΡΙΣΤ. ΜΟΝΑΔΩΝ (ΑΜΦΙΣΣΑ)  , ΣΑΛΠΑΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛ.ΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ), ΣΕΡΜΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ), ΣΚΑΡΒΕΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ) , ΣΚΟΥΡΛΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ – ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡ. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) , ΤΖΩΡΤΖΗ ΦΡΑΝΤΖΗ ΕΥΑ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΤΣΑΤΣΑΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΤΣΑΤΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ – ΔΙΟΙk. ΕΠΙΧ. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ), ΦΙΛΙΠΠΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ – ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡ.(ΚΑΛΑΜΑΤΑ), ΧΑΛΙΚΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ), ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ), ΧΑΡΔΑΛΟΥΠΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ – ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤ. ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ), ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦ. Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ), ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΚΕΧΑΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ – ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ), ΚΟΥΚΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ Τ.Ε. (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ) , ΚΟΥΡΛΑΥΤΗΣ ΚΟΥΡΛΑΥΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ), ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠ. (ΤΡΙΠΟΛΗ), ΜΟΥΣΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) , ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΕΤΡΟΣ – ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΟΙΚΟΝΟΜ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΤΣΕΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΝΟΣ – ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ, ΚΑΤΣΙΟΥΛΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ), ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΛΙΟΚΑΥΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ), ΜΑΡΑΚΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ – ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ, ΦΡΑΤΖΕΣΚΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ – ΟΙΚΟΝ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ,

ΕΠΑΛ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ), ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΕΚΠ. ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ, ΒΑΧΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΒΡΑΚΑ ΜΑΡΙΑ  – ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜ. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  – ΟΠΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ), ΓΚΑΪΝΤΑΤΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ  – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ), ΓΚΑΜΕ ΠΑΟΥΛΙΝ  – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡ. (ΚΑΛΑΜΑΤΑ), ΔΡΟΓΚΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΛΚΙΔΑ), ΔΡΟΛΙΑ ΣΤΕΛΛΑ  –  ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ. (ΚΟΖΑΝΗ), ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ  – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜ. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΗΛΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ  – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ), ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΙΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ), ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ  – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ (ΛΗΞΟΥΡΙ), ΚΟΥΚΟΥΡΔΕΛΗ ΕΛΕΝΗ  – ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ), ΚΥΡΙΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  – ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ), ΛΙΤΣΗ ΑΝΤΖΕΛΑ  – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ. (ΑΘΗΝΑ), ΛΟΥΤΡΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ  – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ), ΜΑΚΡΑΝΤΩΝΗ ΠΑΓΩΝΑ  – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ), ΜΑΝΩΛΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤ. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΜΑΡΑΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ  – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤ. ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΘΗΒΑ), ΜΙΧΑΗΛΗ ΜΑΡΙΑ  – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ), ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΕΡΙΕΤΤΑ  – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ), ΜΠΕΝΕΖΕΣ ΣΑΒΒΑΣ  – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ (ΧΑΛΚΙΔΑ), ΜΠΟΥΡΧΑ ΕΛΕΝΗ  – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ), ΜΥΚΕΛΕΦΙ ΝΤΟΡΙΑΝ  – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ (ΧΑΛΚΙΔΑ),  ΝΤΑΡΑΚΛΗΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – ΤΕΧΝΟΛ. ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ (ΚΑΒΑΛΑ), ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦ. (ΑΘΗΝΑ), ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  – ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡ. (ΑΘΗΝΑ), ΠΑΠΑΜΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  – ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΟΣ  – ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ), ΠΡΕΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  – ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΡΙΖΑΒΑ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ  – ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΣΙΩΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  – ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  – ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΣΤΑΘΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ  – ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  –ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ. (ΓΡΕΒΕΝΑ), ΤΖΙΩΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧ. (ΤΡΙΚΑΛΑ), ΤΣΑΤΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ  – ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤ. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ), ΤΣΙΑΜΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  – ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛ. ΕΠΙΠΛΟΥ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ), ΤΣΟΥΤΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ  – ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚ. (ΑΘΗΝΑ), ΦΑΡΑΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ  – ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ), ΦΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ), ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ – ΕΒΔΟΚΙΜΟΒΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  – ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒ. (ΖΑΚΥΝΘΟΣ), ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗ ΝΑΤΑΛΙΑ  – ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ), ΨΑΡΟΥΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  – ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧ. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)