ΔΗΜΟΤΙΚΑΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ
Video του Δήμου Χαϊδαρίου για την Απογραφή Κατοικιών
![Video του Δήμου Χαϊδαρίου για την Απογραφή Κατοικιών 2 Video του Δήμου Χαϊδαρίου για την Απογραφή Κατοικιών 1](/wp-content/uploads/2021/03/157925574_474973517013654_8592110975091756584_n-e1615110495262-780x470.jpg)
Όπως έχουμε γράψει, η Απογραφή Κατοικιών έχει ξεκινήσει στην πόλη μας και αποτελεί προάγγελο της Απογραφής Πληθυσμού, η οποία με τη σειρά της είναι το σημαντικότερο εργαλείο του κράτους για να προγραμματίσει σε βάθος δεκαετίας την πολιτική του σε πολύ κρίσμους κοινωνικούς και οικονομικούς τομείς.
Ο Δήμος Χαϊδαρίου κυκλοφόρησε video με σύνθημα “Υποστηρίζουμε το έργο της ΕΛΣΤΑΤ, ενισχύουμε την πόλη μας”.
Δείτε το εδώ το video: