ΔΗΜΟΤΙΚΑΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ
Τι γυρεύουν τα απορριμματοφόρα στο Δημαρχείο
Κινητοποίηση εργαζόμενων της Καθαριότητας σήμερα στο Δημαρχείο, επειδή, όπως αναφέρουν, η διοίκηση του Δήμου αρνείται την πληρωμή υπερωριών, τις οποίες έχουν υπογράψει οι προϊστάμενοι και ο διευθυντής τους.
Στη συγκέντρωση παραβρέθηκε και μίλησε ο εκλεγείς δήμαρχος, Μιχάλης Σελέκος, ο Πρόεδρος του Σωματείου Εργαζομένων, Μάνθος Πιτσικούλης, καθώς και οι δημοτικοί σύμβουλοι Ναουάφ Δαουάχερ, Παναγιώτης Μοσχονάς, Λεωνίδας Βουλγαρίδης από τη “Λαϊκή Συσπείρωση”. Επίσης ο Άρης Πανόπουλος, επικεφαλής της παράταξης “Ώρα Χαϊδάρι”.
![Τι γυρεύουν τα απορριμματοφόρα στο Δημαρχείο 2 Τι γυρεύουν τα απορριμματοφόρα στο Δημαρχείο 1](/wp-content/uploads/2023/11/εικόνα_Viber_2023-11-27_13-06-26-166-jpg.webp)
Η δήλωση του επικεφαλής των Πολιτών σε Δράση, Βασίλη Τσίτσου: Προβλήματα και αδικίες στην Υπηρεσία Καθαριότητας
![Τι γυρεύουν τα απορριμματοφόρα στο Δημαρχείο 4 Τι γυρεύουν τα απορριμματοφόρα στο Δημαρχείο 3](/wp-content/uploads/2023/11/εικόνα_Viber_2023-11-27_13-06-26-372-jpg.webp)
Η ανακοίνωση της Δημοκρατικής Αγωνιστικής Συνεργασίας:
![Τι γυρεύουν τα απορριμματοφόρα στο Δημαρχείο 6 Τι γυρεύουν τα απορριμματοφόρα στο Δημαρχείο 5](/wp-content/uploads/2023/11/εικόνα_Viber_2023-11-27_13-05-24-873-jpg.webp)
![Τι γυρεύουν τα απορριμματοφόρα στο Δημαρχείο 8 Τι γυρεύουν τα απορριμματοφόρα στο Δημαρχείο 7](/wp-content/uploads/2023/11/εικόνα_Viber_2023-11-27_13-06-27-540-jpg.webp)