LIFESTYLEΕΞΟΔΟΣΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ
Ρεβεγιόν στο “Πέστο κι έγινε” – Εορταστικό μενού Χριστουγέννων και Πρωτοχρονιάς
![Ρεβεγιόν στο "Πέστο κι έγινε" - Εορταστικό μενού Χριστουγέννων και Πρωτοχρονιάς 2 Ρεβεγιόν στο "Πέστο κι έγινε" - Εορταστικό μενού Χριστουγέννων και Πρωτοχρονιάς 1](/wp-content/uploads/2019/12/IMG_20181123_194706-780x470.jpg)
Το “Πέστο κι έγινε” φοράει τα γιορτινά του κι ετοιμάζεται πυρετωδώς για τα ρεβεγιόν Χριστουγέννων και Πρωτοχρονιάς. Εορταστικά μενού με εποχιακά και παραδοσιακά προϊόντα, κάποια ψημένα στον ξυλόφουρνο. Η ελληνική κουζίνα στην αστραφτερή, εορταστική εκδοχή της!
Φορέστε κι εσείς το πιο λαμπερό χαμόγελό σας, για τις ομορφότερες γιορτινές βραδιές.