ΔΗΜΟΤΙΚΑΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ
Προβλήματα σε νέα ασφαλτόστρωση, μέσα σε λίγες μέρες
![Προβλήματα σε νέα ασφαλτόστρωση, μέσα σε λίγες μέρες 2 Προβλήματα σε νέα ασφαλτόστρωση, μέσα σε λίγες μέρες 1](/wp-content/uploads/2023/11/405322815_10231622704970192_1104456111649283596_n-780x470.webp)
Ο κ. Στέλιος Γενίτσαρης με μήνυμά του μάς επισυναπτει τις φωτογραφίες που δείχνουν αστοχία στην ασφαλτόστρωση στην οδό Πλάτωνος, στο Δάσος, που προέκυψε λίγες μέρες μετά τις εργασίες αποκατάστασης της οδού.
Ο συμπολίτης σημειώνει:
Ούτε ένας μήνας δεν έχει περάσει και αυτή είναι η κατάσταση της νέας ασφάλτου στην οδό Πλάτωνος. Βέβαια ο κ. Ντηνιακος φρόντισε να διαφημίσει στο έπακρο το έργο. Αναρωτιέμαι αν θα δράσει ο δήμος έναντι του ανάδοχου για τις κακοτεχνίες αυτές. Ντροπή.
Αν αυτά τα προβλήματα υπάρχουν τώρα, αμέσως μετά την παρέμβαση, τι θα γίνει όταν περάσει περισσότερος χρόνος και χρήση του δρόμου;
![Προβλήματα σε νέα ασφαλτόστρωση, μέσα σε λίγες μέρες 4 Προβλήματα σε νέα ασφαλτόστρωση, μέσα σε λίγες μέρες 3](/wp-content/uploads/2023/11/405206825_10231622705650209_6810200784811972648_n.jpg)
![Προβλήματα σε νέα ασφαλτόστρωση, μέσα σε λίγες μέρες 6 Προβλήματα σε νέα ασφαλτόστρωση, μέσα σε λίγες μέρες 5](/wp-content/uploads/2023/11/405226878_10231622704850189_1298729447816062616_n.jpg)