ΔΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ
Ανοιχτή Ημερίδα Επαγγελματικού Προσανατολισμού
![Ανοιχτή Ημερίδα Επαγγελματικού Προσανατολισμού 2 Ανοιχτή Ημερίδα Επαγγελματικού Προσανατολισμού 1](/wp-content/uploads/2024/02/Ημερίδα-1-780x470.jpg)
Σε λίγες ημέρες και συγκεκριμένα το Σάββατο 24 Φεβρουαρίου, μαθητές λυκείου και γονείς που επιθυμούν, θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν την ημερίδα επαγγελματικού προσανατολισμού που οργανώνεται με πρωτοβουλία των φροντιστηρίων Περίτεχνο και την επιστημονική συμβολή της Labora.
Στην ημερίδα θα πραγματοποιηθεί ενημέρωση για τα επιστημονικά πεδία και τις σχολές. Επίσης θα αναπτυχθούν ζητήματα που απασχολούν γονείς και μαθητές. Δείτε περισσότερες λεπτομέρειες εδώ
![Ανοιχτή Ημερίδα Επαγγελματικού Προσανατολισμού 4 Ανοιχτή Ημερίδα Επαγγελματικού Προσανατολισμού 3](/wp-content/uploads/2024/02/επαγγελματικου-προσανατολισμου-1900-x-1800-px-1030x976-1.png)