ΚΟΙΝΩΝΙΑ
Συμβολική προσφορά στο Χριστοδούλειο Ίδρυμα “στη μνήμη συναδέλφου”
![Συμβολική προσφορά στο Χριστοδούλειο Ίδρυμα "στη μνήμη συναδέλφου" 2 Συμβολική προσφορά στο Χριστοδούλειο Ίδρυμα "στη μνήμη συναδέλφου" 1](/wp-content/uploads/2020/09/_1-e1601495922433-550x470.jpg)
Με αφορμή το θλιβερό γεγονός της απώλειας συναδέλφου τους, οι εργαζόμενοι του Δυτικού Τομέα Αθηνών προσέφεραν ένα συμβολικό χρηματικό ποσό στο Χριστοδούλειο Ίδρυμα.
Το ποσό παρέλαβε ο πρόεδρος του Χριστοδούλειου Ιδρύματος κ Γ. Χριστοφοράκης, παρουσία του Αντιπεριφερειάρχη Δυτικού Τομέα Αθηνών κ Α. Λεωτσάκου και εκπροσώπου των εργαζομένων, ευχαριστώντας προσωπικά τόσο τους εργαζόμενους, όσο και τον ίδιο τον Αντιπεριφερειάρχη για την αξιέπαινη αυτή κίνηση.
Μάλιστα, ο κ. Χριστοφοράκης δήλωσε χαρακτηριστικά: «Η δωρεά σας να είστε βέβαιοι ότι είναι πολύ σημαντική για το Ίδρυμα, καθώς τα χρήματα που προσφέρατε θα χρησιμοποιηθούν προς όφελος των παιδιών μας».