ΚΟΙΝΩΝΙΑ
Στρ. Καραϊσκάκη, έξω από το Δημαρχείο
![Στρ. Καραϊσκάκη, έξω από το Δημαρχείο 2 Στρ. Καραϊσκάκη, έξω από το Δημαρχείο 1](/wp-content/uploads/2022/05/280133945_688596755731482_4900585461534084991_n-704x470.jpg)
Στρατάρχη Καραϊσκάκη, έξω από το Δημαρχείο. Το περιστατικό αυτό σημειώθηκε την περασμένη Κυριακή, 9.15 το πρωί, και τη φωτογραφία μάς έστειλε η κ. Ερμιόλη Σοελέδη, που περνούσε από εκεί. Το αυτοκίνητο βρέθηκε σε αυτή τη θέση μετά από σύγκρουση με σταθμευμένο. Ευτυχώς ο οδηγός του γλίτωσε μόνο με μερικές γρατζουνιές. Στο σημείο έσπευσαν μοτοσυκλετιστές της ΔΙΑΣ και η Τροχαία. Το Α΄ Τμήμα Τροχαίας Δυτικής Αττικής διεξάγει έρευνα για το περιστατικό.