ΕΙΔΗΣΕΙΣΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ
Η Κορίνα Πολίτη στον τελικό! – Όλοι μαζί της σήμερα το απόγευμα
![Η Κορίνα Πολίτη στον τελικό! - Όλοι μαζί της σήμερα το απόγευμα 2 Η Κορίνα Πολίτη στον τελικό! - Όλοι μαζί της σήμερα το απόγευμα 1](/wp-content/uploads/2021/02/149794866_10222428381552227_5803642127693111172_n-e1613220042301-600x470.jpg)
Christos Tsounis
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΤΩΝ 200μ.
Η ΚΟΡΙΝΑΠΟΛΙΤΗ του Γ.Σ. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 18:30 ΣΤΗΝ ΕΤ3 (από κινητές συσκευές μπορείτε να παρακολουθήσετε τον αγώνα από την ERTFLIX:https://www.ertflix.gr/ert3-live/
Ας την παρακολουθήσουμε όλοι και ας της στείλουμε όλη τη θετική μας ενέργεια για να νικήσει στον δύσκολο αγώνα με αντίπαλες την Ειρήνη Βασιλείου και την Ανδριάνα Φέρρα.
Η Κορίνα προκρίθηκε στο τελικό των 200μ με 24,39 (2ος καλύτερος χρόνος).
Καλή επιτυχία Κορίνα!!!