Διαμαρτυρία πολιτών για την τοποθέτηση κεραίας κινητής στη συμβολή Καραϊσκάκη – Ιεράς Οδού
![Διαμαρτυρία πολιτών για την τοποθέτηση κεραίας κινητής στη συμβολή Καραϊσκάκη - Ιεράς Οδού 2 Διαμαρτυρία πολιτών για την τοποθέτηση κεραίας κινητής στη συμβολή Καραϊσκάκη - Ιεράς Οδού 1](/wp-content/uploads/2021/03/158161344_344947283509653_3296879614356290426_n-e1615110460405-780x470.jpg)
Κεραία της Cosmote πρόκειται να μπει στην ταράτσα επιχείρησης και οι περίοικοι συγκέντρωσαν υπογραφές, ζητώντας από τον Δήμο να ενεργήσει με κάθε πρόσφορο μέσο για να αποτραπεί η εξέλιξη αυτή.
Ακολουθεί η αίτηση των κατοίκων:
ΘΕΜΑ: ΚΕΡΑΙΕΣ ΚΙΝΗΤΗΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΥ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΣΤΡ. ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1 & ΙΕΡΑΟΔΟ (ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΑΙΓΛΗ)
ΜΕ ΕΚΠΛΗΞΗ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑΜΕ ΤΥΧΑΙΑ, ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΧΟΡΗΓΗΘΕΙ ΑΔΕΙΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΚΕΡΑΙΑΣ ΚΙΝΗΤΗΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑΣ ΤΡΙΩΝ ΙΣΤΩΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΕΤΤ ΣΕ ΟΙΚΗΜΑ (ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΑΙΓΛΗ) ΕΠΙ ΤΗΣ ΣΤΡ. ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ 1 & ΙΕΡΑ ΟΔΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙ, ΣΕ ΠΥΚΝΟΚΑΤΟΙΚΗΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ (2 ΔΗΜΟΤΙΚΑΤΑ -2ο,9ο- 1 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΟ 7ο, ΚΑΙ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΟΥΣ ΣΤΑΘΜΟΥΣ), ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ (ΠΟΥ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΟΝΤΑΙ ΤΑΚΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ & ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥΣ 3 ΑΘΛΗΤΙΚΟΙ ΣΥΛΛΟΓΟΙ ΑΟΧ, ΘΡΙΑΜΒΟΣ, ΛΥΚΟΙ, ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΟΙ ΑΛΛΟΙ ΑΘΛΗΤΙΚΟΙ ΣΥΛΛΟΓΟΙ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΓΩΝΕΣ), ΕΚΚΛΗΣΙΑ, ΨΝΑ – ΔΡΟΜΟΚΑΙΤΕΙΟ, ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΕΣ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΔΟΥΣ ΕΠΙΧΡΕΙΣΗΣΕΙΣ. ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ, ΟΠΩΣ ΕΝΕΡΓΗΣΕΤΕ ΜΕ ΚΑΘΕ ΠΡΟΣΦΟΡΟ ΜΕΣΟ ΠΟΥ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΙΚΑΝΟ ΝΑ ΑΠΟΤΡΕΨΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΤ ΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΟΤΕ- COSMOTE. ΖΗΤΑΜΕ ΝΑ ΜΠΕΙ ΩΣ ΘΕΜΑ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣΥΜΒΟΥΛΙΟ.
ΣΧΕΤΙΚΟ ΑΡΘΡΟ: Δείτε πού βρίσκονται όλες οι κεραίες κινητής τηλεφωνίας στο Χαϊδάρι