Άνοιξε το εξαιρετικό σινεμά του Αιγάλεω – Οι τιμές των εισιτηρίων
Πάμε σινεμά; Η απάντηση από σήμερα Πέμπτη 23 Σεπτεμβρίου είναι ένα μεγάλο ναι! Οι ανακαινισμένες, όμορφες και σύγχρονες αίθουσες του Κινηματοθέατρου “Λάμπρος Κωνσταντάρας – Ρένα Βλαχοπούλου” στο Αιγάλεω άνοιξαν και μας υποδέχονται με ταινίες α’ προβολής.
Οι τιμές των εισιτηρίων:
![Άνοιξε το εξαιρετικό σινεμά του Αιγάλεω - Οι τιμές των εισιτηρίων 2 Άνοιξε το εξαιρετικό σινεμά του Αιγάλεω - Οι τιμές των εισιτηρίων 1](/wp-content/uploads/2021/09/242518311_4763966960282516_5353756372027708642_n-600x428.jpg)
Τα κινηματοθέατρα “Λ. Κωνσταντάρας & Ρ. Βλαχοπούλου” επέλεξαν να λειτουργούν ως μεικτοί χώροι υποδοχής θεατών και δέχονται πλήρως εμβολιασμένους θεατές, με την επίδειξη πιστοποιητικού εμβολιασμού ή νόσησης εντός εξαμήνου (180 ημερών), ή ανήλικους άνω των 12 ετών & ενήλικους μη εμβολιασμένους, με rapid test 48 ωρών σε έγχαρτη ή ηλεκτρονική μορφή, με κωδικό QR για να είναι δυνατή η σάρωση και επαλήθευση τους. Οι ανήλικοι άνω των 4 έως και 12 ετών θα γίνονται δεκτοί με self test 24 ωρών υπογεγραμμένο από τον κηδεμόνα τους. Απαραίτητη είναι και η επίδειξη της αστυνομικής ταυτότητας ή οποιουδήποτε άλλου μέσου ταυτοπροσωπίας (δίπλωμα οδήγησης, κ.λ.π.). Η χρήση της μάσκας είναι υποχρεωτική από την είσοδο, κατά την παραμονή και μέχρι την έξοδο των θεατών από όλους τους χώρους των κινηματοθεάτρων. Είμαστε ασφαλείς, μένουμε ασφαλείς! Καλή σας διασκέδαση!!!