Οι σταυροί των υποψήφιων περιφερειακών συμβούλων δυτικού τομέα

Οι σταυροί των υποψήφιων περιφερειακών συμβούλων δυτικού τομέα, των πρώτων τεσσάρων συνδυασμών 

Περιφερειακές εκλογές – Μάιος 2019

Περιφερειακή Ενότητα Δυτικού Τομέα Αθηνών

Ενσωμάτωση 98,59 (768 / 779 ΕΤ) Εγγεγραμμένοι 363.236 Έγκυρα 92,54 Άκυρα 3,83 Συμμετοχή 60,96 Λευκά 3,62

Ενσωμάτωση σταυρών  89,47 (697 / 779 ΕΤ)

Υποψήφιοι σύμβουλοι                                                         Ποσοστό                   Ψήφοι

Πατούλης Γεώργιος  ΝΕΑ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΤΤΙΚΗ   31,64                64.828

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ συζ. ΙΩΑΝΝΗ                                                                    10.614

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΦΙΛΙΠΠΟΥ                                      7.622

ΛΕΩΤΣΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                             6.927

ΖΕΡΒΑ (ΔΙΑΜΑΝΤΗ) ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                                              6.851

ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                       6.155

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                         5.968

ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΝΙΚΗΤΑ                                                           5.505

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                        4.705

ΜΑΚΡΙΔΟΥ-ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                            4.691

ΚΕΡΑΜΥΔΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                                 4.535

ΟΦΘΑΛΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ                                                                   4.379

ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ                                                                   4.354

ΔΟΥΓΕΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                                 4.283

ΜΟΥΛΙΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                                4.216

ΡΕΤΖΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΗ                                                                               4.162

ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ                                                                4.023

ΤΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ                                                   3.544

ΒΙΓΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                                     3.393

ΣΠΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ                                                               3.297

ΚΕΜΕΝΤΖΕΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ                                                             2.506

Δούρου Ειρήνη (Ρένα) ΔΥΝΑΜΗ ΖΩΗΣ                      23,14           47.426

ΑΥΛΩΝΙΤΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Αναστασίου                                                                 8.663

ΒΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη                                                                      8.508

ΣΧΙΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Δημητρίου                                                                        5.108

ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου                                                                5.051

ΔΑΝΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ (ΛΕΤΤΑ) του ’γγελου                                                                4.394

ΓΙΩΓΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του Ερρίκου                                                                                4.182

ΜΑΚΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του Γεωργίου                                                            4.113

ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του Κωνσταντίνου                                          3.818

ΚΑΡΥΣΤΙΝΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Σταματίου                                                               3.766

ΚΟΡΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Ιωάννη                                                                        3.332

ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΙΑ) του Δημητρίου                                         3.274

ΜΠΟΥΡΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ευθυμίου                                                                 3.110

ΔΑΝΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Στέφανου                                                              3.105

ΣΑΡΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΙΑ) του Ιωάννη                                                          3.011

ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη                                                             2.932

ΡΟΥΜΑΝΕΑ-ΜΑΛΑΜΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ) του Γεωργίου                                     2.847

ΚΟΥΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Σπυρίδωνος                                                                   2.470

ΜΟΣΧΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Νικολάου                                                                      2.434

ΣΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεοδώρου                                                     1.877

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παντελή                                                               1.723

Σγουρός Ιωάννης ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ 16,10  32.995

ΚΑΤΡΙΒΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαράλαμπου                                                             4.253

ΒΑΘΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη                                                                     3.753

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη                                                           3.470

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΣΠΕΝΤΖΟΣ) του Γεωργίου                                   3.313

ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΙΩΣΗΦ του Ιωάννη                                                                            3.141

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του Νικολάου                                                          3.097

ΠΑΝΤΑΛΑΚΗ – ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Νικολάου                                      2.704

ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου                                                                        2.628

ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του Νικολάου                                                2.428

ΚΟΠΕΛΟΥΖΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ευαγγέλου                                                                 2.329

ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γεωργίου                                                                2.314

ΒΑΡΥΤΙΜΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Ιωάννη                                                                    2.267

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΓΙΩΡΓΟΣ) του Χαρίλαου                          2.220

ΚΑΡΔΑΚΑΡΗ ΕΛΛΗ του Χαρίδημου                                                                       2.030

ΚΟΡΚΟΒΙΛΗ ΕΛΕΝΗ του Ευθυμίου                                                                       1.987

ΜΠΕΛΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ελευθερίου                                                                    1.819

ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ – ΔΑΜΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Γεωργίου                                    1.704

ΚΛΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Γεωργίου                                                      1.663

ΚΩΣΤΑΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του Ηλία                                                             1.544

ΤΖΑΝΟΓΕΩΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευαγγέλου                                                            1.354

Πρωτούλης Ιωάννης  ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ    11,15         22.843

ΤΗΜΠΛΑΛΕΞΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                           7.113

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                     6.798

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                                     2.735

ΓΙΑΝΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ(ΛΙΑ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ                                                              2.464

ΚΑΡΑΝΤΟΥΣΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                         2.258

ΑΝΔΡΟΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ                                                                  1.930

ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ                                                            1.915

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                              1.819

ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ(ΦΙΛΙΩ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                  1.765

ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                  1.712

ΚΟΥΡΕΑ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ                                                                             1.663

ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                              1.653

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                          1.562

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΡΦΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                1.467

ΔΡΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ                                                                        1.324

ΖΗΣΙΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ                                                                         1.313

ΦΙΛΑΝΤΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                       1.282

ΣΕΡΙΦΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ του ΒΥΡΩΝΑ                                                                         1.221

ΨΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                               1.097

ΝΤΟΥΒΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                                        991